Fluid łączący funkcje kosmetyczne i jednocześnie krem przeciwsłoneczny? Fluid Iwostin Correctin Purritin jest odpowiedzią na to pytanie. Jeżeli Twoja skóra ma problemy z nadmiernym wydzielaniem sebum, trapi ją trądzik, bądź miewa czasem skłonności do przetłuszczania, to ten fluid jest dla Ciebie.

Cera o parametrze tłustym najczęściej przytrafia się nastolatkom oraz ludziom pomiędzy 20 a 30 rokiem życia, niekiedy jednak może towarzyszyć nam dłużej. Jej objawy to ponadstandardowe błyszczenie twarzy a okolice meszków włosowych są rozszerzone. Przy tym hormony często doprowadzają do powstawania pryszczy czy zaskórniaków na wskutek zablokowania gruczołów łojowych.

Jeżeli pragniesz przejść przez dzień bez obaw o swoją cerę, zastosuj ten fluid. Jego działanie powinno trwać do 10 godzin a w tym czasie skutecznie zamaskujesz wszelkie niedoskonałości swej cery a Twoja skóra będzie gładka i aksamitna przyjemna w dotyku, delikatna i zadbana, po prostu zdrowa.

 

Nowoczesna formuła fluidu została dostosowana do tego rodzaju skóry a jednocześnie pełni dwie funkcje. Doskonale pielęgnuje twarz, zapobiegając powstawaniu niekorzystnych zmian skórnych a jednocześnie dba o jej urodę.

Na straży gruczołów skórnych stoi związek Zincidone będącym połączeniem cynku z kwasem PCA. Cynk posiada silne własności antybakteryjne, wspiera redukcję sebum i nie dopuszcza do powstawania trądzika. Jest najczęściej stosowanym związkiem do usunięcia tego problemu a w połączenie z kwasem piroglutaminowym, skóra nie traci wody i jest prawidłowo nawilżona.

Bardzo ważny w terapii skóry tłustej jest stosowanie blokerów UV, IWOSTIN CORRECTIN PURRITIN posiada parametr SPF 30, co redukuje niekorzystny wpływu słońca.

 

Przetestowany zestaw mineralnych pigmentów, pięknie przywraca naturalną kolorystykę cery a zastosowany Evermat nadaje trwały mat i w sposób zauważalny zmniejsza, do tej pory widoczne, pory skóry.

 

Stosowanie: Wyczyścić dokładnie skórę twarzy i nałożyć jako podkład krem do skóry tłustej. Kiedy krem już się wchłonie, rozprowadź delikatnie kolistymi ruchami dłoni fluid Iwostin Correctin Purritin przy użyciu opuszków palców. Pamiętaj aby dobrać fluid o odpowiednim dla Twej skóry odcieniu. Nie będziesz mieć problemów z równomiernym nałożeniem fluidu Iwostin Correctin Purritin ponieważ aplikuje się go niezwykle łatwo, nie ma problemu z rolowaniem się.

Opakowanie: 30 ml.