Jako właściciel solarium na pewno chcesz mieć jak najlepszy prestiżowy i wysokiej jakości sprzęt i wyposażenie, jako klient solarium na pewno chcesz z takiego właśnie sprzętu korzystać. W końcu raz, że wyposażenie solarium ma gwarantować bezpieczeństwo, ale co nie mniej ważne – solarium to miejsce do którego przychodzi się zadbać o siebie, zrelaksować, odpocząć chwilę ciesząc się ciepłymi promieniami „sztucznego słońca” gdy słońca brak na niebie. Jaka więc marka może sprostać aż takim wymaganiom? Mam jednego kandydata uważanego za jedną z najlepszych marek w gronie wyposażenia solarium na świecie. Mowa tu o marce Megasun. A dlaczego warto mieć taki sprzęt, lub dlaczego właśnie z niego warto korzystać spróbuje właśnie przedstawić. 

Parę słów o firmie 
Przede wszystkim Megasun to firma polska działająca na rynku w branży Spa, Wellnes, kosmetycznej oraz medycyny estetycznej od roku 1984. Sami o sobie piszą, że ich firma „wyprzedza potrzeby klienta” nie tylko analizuje i reaguje na nie. Samo to może przekonać do ich sprzętu – skoro ma wyprzedzać oczekiwania klientów to powinien być zaskakująco dobry. 

Na początku – wygląd
Solaria Megasun są zaprojektowane z najwyższą dbałością o szczegóły i ogólną estetykę, pięknie komponują się z obecnymi nowoczesnymi trendami w designie – opływowe kształty, delikatne proste wzory i świetnie dobrane kolory. Nie ma tam niczego za dużo ani za mało – jest to praktycznie piękny, utrzymany w takim nieco minimalistycznym i eterycznym stylu mebel. Nie powstydził by się go u siebie żaden znawca sztuki. 

Co się kryje pod wyglądem?
W modelach solarium megaSun zastosowano aż 42 lamp UV, pozwalają one na jeszcze bardziej efektywne opalanie, które dodatkowo wspomaga funkcja: Collagen Booster Rubin – jej zadaniem jest przede wszystkim zapewnienie klientom odpowiedniego nawilżenia. Jeżeli dla kogoś to jeszcze za mało, MegaSun oferuje także lampy które zapewniają odpowiednie warunki do powstawania witaminy D. Czego można chcieć więcej? 

Podsumowanie
Jeśli zależy nam na pięknej opaleniźnie przy maksymalnym zadbaniu o własne bezpieczeństwo, zdrowie oraz wygodę i relaks to urządzenia MegaSun są do tego wręcz stworzone. 

Jeżeli interesuje Cię zakup lamp do solarium - koniecznie sprawdź lampy Prestige do solariów, na pewno ta oferta będzie dla Ciebie bardzo interesująca!