Co jakiś czas spotykamy się z powracającym trendem modowym, który w kolejnym sezonie przybiera nieco nowego, bardziej oryginalnego wymiaru. Tak jest na przykład z modnymi na chwilę obecną rajstopami, posiadającymi coraz to bardziej wymyślne wzory. Dostępna szeroka oferta rajstop została przystosowana do wszystkich kobiet, zarówno tych, chcących wyszczuplić swoje nogi, jak i tych, chcących je wydłużyć.

Kobiety, które posiadają szczupłe i długie nogi, mają w tym momencie najwięcej możliwości. Mogą zatem postawić zarówno na rajstopy posiadające duże, rzucające się w oczy wzory, jak i bardziej skromne, nadające się do większości kreacji. Kobiety posiadające szczupłe, ale raczek krótkie nogi, mogą postawić na wzory zaczynające się od stopy, a kończące się tuż przed kolanem. Taki wzór spowoduje, że nieco wydłużymy nasze nogi. Rajstopy takie doskonale nadają się do skromnych, jednolitych kreacji.

Kobiety posiadające nieco pełniejsze kształty, wcale nie muszą rezygnować ze wzorzystych rajstop. Znajdziemy bogatą ofertę rajstop, powodujących efekt wyszczuplenia. Przykładem mogą być rajstopy posiadające szew biegnący od pięt do ud. Wzór ten nie tylko wysmukla, lecz także wydłuża nogi. Jak widać, dla każdej z nas znajda się rajstopy idealne do sylwetki. Trzeba tylko wiedzieć, jaki wzór okaże się dla nas najbardziej odpowiedni.