W czwartek odbyło się uroczyste otwarcie w Warszawie czterdziestego już salonu obuwniczego Kazar. Trzeba przyznać, że salon ten poszczycić się może posiadaniem naprawdę niezłego obuwia, które znalazło już w Polsce sobie wielkie uznanie. W salonie pojawiła się oczywiście stała ekipa, która ma w zwyczaju gościć na tego typu imprezach. Nie zabrakło Edyty Herbuś, która musi się naprawdę pokazać wszędzie, była także Ola Szwed. W salonie mogliśmy także zobaczyć Annę Popek czy Violę Kołakowską.

Celebrytki dzisiaj uwielbiają łączyć przyjemne z pożytecznym. Jeżeli bowiem mamy gdzieś przymierzać nową parę butów, to nie lepiej robić to od razu w blasku fleszy? Można się przecież polansować a przy okazji nabyć nowiuteńką parę bardzo fajnych szpilek. Przymierzanie butów w blasku jest czymś co gwiazdy wprost kochają. Zresztą gdyby nie lubiły być rozchwytywane to chyba nie byłyby gwiazdami, prawda? Niestety nie każdy śmiertelnik może w takiej atmosferze przymierzyć buty.

Rodzi się przy tej okazji pytanie : jakie jest obuwie dziś? Czy coś się naprawdę zmieniło czy nadal kupujemy tak samo buty niż kiedyś? Oczywiste jest dla kobiety, że nie może ona posiadać tylko jednej pary obuwia. Buty trzeba mieć na różne okazje, wato mieć zresztą zawszę z jedną parę więcej gdyby trzeba było gdzieś wyjść a nasze obuwie byłoby akurat mokre, albo straciło swój flek.

Buty dzisiaj jednak częstokroć kupujemy zupełnie bez opamiętania. Pojawiło się sporo sieci z tak zwanymi „tanimi butami”. Nie są one wcale z założenia gorszej jakości, faktem jest jednak, że zdarzają się często również tandety. Częstokroć kupujemy obuwie tylko po to aby je posiadać. Odpowiedzieć sobie trzeba na pytanie czy żyjemy po to aby mieć, czy mamy po to aby żyć. Nie potrzeba nam przecież dwudziestu par butów, przesada nigdy nie jest tak naprawdę dobra.