Osoby, które interesują się modą na pewno wiedzą kim jest Maciej Zień. Zdolny projektant, autor wielu aranżacji wnętrz to nadzieja polskiej mody. Co roku pokazuje kilka kolekcji w których prezentuje zarówno ubrania codzienne, jak i te na bardziej wyjątkowe okazje - sukienki wizytowe i ślubne. Już dzisiaj ma pokaźne grono fanek w Polsce i za granicą. W pewnych kręgach pokazanie się w sukience od Zienia to wielkie osiągniecie.

Ważne jest to, że odnosi od sukcesy nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Początkowo jego kariera rozwijała się tylko w kraju, ale w 2008 roku po raz pierwszy zakwalifikował się na paryski tydzień mody. Od tej pory regularnie organizuje pokazy za granicą, gdzie jego ubrania budzą wielkie zainteresowanie. W sukienkach od Zienia pokazują się nie tylko polskie gwiazdy, ale kreacje jego autorstwa można również zaobserwować w Hollywood. W Warszawie znajdują się dwa jego butiki, gdzie kobiety chętnie zaglądają, aby znaleźć interesujące kreacje.

Jednak Maciej to także projektant mody codziennej. Kilka lat temu stał się bardzo popularny, ponieważ stworzył kolekcję ciekawych, kolorowych T-shirtów. Co ważne ich cena była na tyle zachęcająca, że na zakup zdecydowało się wiele przeciętnych ludzi, których nie było wcześniej stać na wyjątkowe stylizacje zdolnego projektanta. Dwa lata temu zaprojektował kolekcję codziennych ubrań dla sklepu Reserved. Cieszyła się ona wielką popularnością i część ubrań zniknęła błyskawicznie. Ostatnio zdecydował się również na projektowanie wnętrz. Przygotowuje projekty dla salonów, kuchni, pokojów dziennych i sypialnych - są one na ogół oryginalne, ale jednocześnie użyteczne. Jak widać jest wszechstronnym artystą, który interesuje się wieloma aspektami sztuki użytkowej.