Chyba każda kobieta chciałaby być posiadaczką jędrnego biustu i pięknego dekoltu. Jest to statystycznie najczęściej poprawiana chirurgicznie część ciała. Jednakże pojawiły się nowoczesne metody, które rozwiążą nasz problem jednocześnie nie ingerując w nasze ciało za pomocą skalpela.

Zabiegi na poprawienie wyglądu biustu

 

Proponowanymi metodami na korekcję piersi jest mezoterapia mikroigłowa, zabieg Ulthera i Cryolift 3. Są one świetnymi zamiennikami poprawek operacyjnych bo nie są bolesne, poprawiają wygląd piersi, mają właściwości liftingujące, likwidują rozstępy oraz cellulit, unoszą piersi i odmładzają skórę na biuście.

 

Jakie są niepokojące oznaki starzenia się piersi?

 

Uniesiony biust leczy kompleksy i dodaje pewności siebie, posiadaczki takowego czują się dużo atrakcyjniejsze. Oczywiście cały czas można działać przeciwko upływającemu czasowi poprzez regularną aktywność fizyczną, kremy, balsamy, odpowiednią dietę i dobrze dobraną bieliznę. Jednakże najlepsze efekty dadzą nam nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej.

Coraz więcej Polek decyduje się na różnego rodzaju terapie działające pozytywnie na wygląd biustu, zwłaszcza tuż po okresie macierzyństwa gdy młode kobiety chcą wrócić do formy sprzed ciąży.

 

Mezoterapia mikroigłowa

 

Jest to zabieg, który stosuje się kilkukrotnie w celu uzyskania zadowalającego efektu. Poprawia się elastyczność i sprężystość skóry na piersiach. Przy pierwszych objawach zwiotczałej skóry wprowadza się podskórnie preparaty na bazie kwasu hialuronowego.

Widoczne skutki serii zabiegów to znaczne podniesienie biustu, poprawa i wzmocnienie tkanki łącznej, skóry a także wygładzenie i odżywienie skóry. Polecaną ilością jest 6 zabiegów.

 

Ulthera

 

Jest to urządzenie, dzięki któremu można wykonać bezinwazyjny lifting skóry czyli efekt push-up bez skalpela. Wyrównuje on napięcie skóry za pomocą ultradźwięków które kieruje się na wybrany obszar skóry. Od razu tkanki podskórne kurczą się napinając wcześniej zwiotczałą skórę i unosząc piersi.

 

Cryolift 3

 

Ta tajemnicza nazwa skrywa w sobie połączenie krioplastyki z terapią LED. Zabieg polega na znacznym ochłodzeniu tkanki podskórnej, które pobudza mikrokrążenie i dotlenia komórki dzięki czemu substancje transportowane w głąb są bardzo dobrze przyswajalne. Rodzaj preparatu odżywczego dobiera się według indywidualnych potrzeb pacjentki (nawilżający, regenerujący i wygładzający).