Zostały wzięte pod lupę pięć najbardziej nowatorskich sposobów na poprawę wyglądu. Przede wszystkim dają one spektakularne rezultaty i co ważne są całkowicie bezpieczne, pod warunkiem, że traficie w dobre ręce. Poniżej znajdziesz opis jednego z zabiegów z super piątki. Przeczytaj go koniecznie!
Zacznijmy od tego, że zabieg ten nazywa się Regeneris i jest to program autologicznej biostymulacji komórek skóry. Generalnie rzecz ujmując zabieg polega na podaniu bezpośrednio do skóry, metodą drobnych iniekcji osocza bogatopłytkowego, które zawiera aktywowane płytki krwi, które przyspieszają odnowę skóry i pobudzają aktywność jej komórek. Dlatego też w efekcie staje się ona gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie odmłodzona. Przede wszystkim jednak preparat jest przy tym całkowicie wchłanialny i biokompatybilny.

Musisz także wiedzieć, że preparat ten od lat znajduje zastosowanie w medycynie w leczeniu uszkodzonych tkanek i stosuje się go m.in. w chirurgii plastycznej, ortopedii, kardiologii, okulistyce i stomatologii. Dodatkowo badania pokazują, że wspomaga gojenie ran i regenerację kości. Ponadto w celu przeprowadzenia zabiegu pobierana jest krew, z której po odwirowaniu i odpowiednim przygotowaniu uzyskuje się osocze bogatopłytkowe, podawane najczęściej jak przy mezoterapii techniką nappage (liczne, drobne wkłucia tworzące na skórze gęstą siateczkę).

Warto wspomnieć także o tym, że Regeneris przeznaczony jest głównie dla pacjentów, których skóra wymaga odnowy, czyli zwykle po 35. roku życia oraz takich, którzy są uczuleni na inne produkty lub po prostu nie chcą ich stosować. Generalnie podstawowe wskazania to przede wszystkim poprawienie kondycji skóry i wyglądu takich miejsc, jak policzki, fałdy nosowo-wargowe, okolice oczu (kurze łapki, cienie), powieki, uszy, podbródek, czoło, fałdy na szyi i karku, dekolt, dłonie, a także wypełnianie blizn po trądziku. Uwaga, zabieg może być również łączony z wybranymi zabiegami laserowymi oraz peelingami medycznymi w celu uzyskania lepszego efektu oraz przyspieszenia gojenia.

Na szczęście efekt poprawy wyglądu jest natychmiastowy, ale zabieg należy jednak powtarzać w 3-4 sesjach co 14 dni, a następnie - w razie potrzeby raz lub dwa razy w roku. Musisz wiedzieć, że widoczne efekty uzyskuje się po około trzech tygodniach od pierwszego zabiegu. Oczywiście jak przy każdym zabiegu z użyciem igieł, możliwe są siniaki i zaczerwienienia, zwłaszcza okolic oczu. Generalnie bezwzględnymi przeciwwskazaniami są różnego rodzaju dysfunkcje płytek oraz choroby krwi w ogóle, ostre i przewlekłe zakażenia, nowotwory, ciąża i laktacja oraz zaburzenia krzepnięcia i leczenie przeciwzakrzepowe.