Zostały wzięte pod lupę pięć najbardziej nowatorskich sposobów na poprawę wyglądu. Przede wszystkim dają one spektakularne rezultaty i co ważne są całkowicie bezpieczne, pod warunkiem, że traficie w dobre ręce. Poniżej znajdziesz opis jednego z zabiegów z super piątki. Przeczytaj go koniecznie!
Zacznijmy od tego, że zabieg ten nazywany jest Soft lifting i stanowi doskonałą alternatywę dla inwazyjnych zabiegów chirurgii plastycznej. Musisz wiedzieć, że w tej technice stosuje się stosunkowo niewielkie ilości wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego, ale w duże obszary.

Natomiast doświadczony lekarz w zależności od potrzeb pacjentki może poprawić napięcie skóry i wymodelować twarz. Zwykle gęstość i plastyczność preparatu dobierana jest w zależności od miejsca zastosowania, a wypełniacz jest podawany za pomocą elastycznych kaniul. Przede wszystkim kaniula nie uszkadza ani nie przecina warstw skóry, tylko delikatnie przez nie przechodzi, stymulując dodatkowo fibroblasty do produkcji kolagenu.

Zabieg ten jest przeznaczony dla każdego, kto patrząc w lustro widzi na swojej twarzy zmęczenie. Przede wszystkim wskazaniem do zabiegu jest wyraźna utrata jędrności skóry (także po schudnięciu) lub pogłębione zmarszczki, które dodają lat. Jednak odpowiednio zastosowany wypełniacz może podnieść policzki, przywrócić młodzieńczy owal lub na nowo wyrysować kontury twarzy. Natomiast podany zaraz za linią włosów lekko unosi łuki brwiowe, podany pod oczami niweluje tzw "worki" - przez co odmładza i odświeża spojrzenie. Oprócz tego w czasie zabiegu można zadbać o dekolt, szyję i dłonie. Trzeba przyznać, że praktycznie zabieg w technice soft lifting nie ma ograniczeń - wszystko zależy od umiejętności lekarza.
Oczywiście bezpośrednio po zabiegu może pojawić się tkliwość i lekka nadwrażliwość w miejscach podania wypełniacza, która ustępuje po około 2 dniach. Jednak widoczne efekty zabiegu utrzymują się do 8 miesięcy i choć preparat w tkankach utrzymuje się dłużej, to po takim czasie pacjentki wracają na niewielkie uzupełnienia. Natomiast doskonałym uzupełnieniem miękkiego liftingu są pilingi na bazie kwasu ferulowego doskonale kondycjonujące skórę oraz zabieg Regeneris.

Reasumując więc, jeśli czujesz, że Twoja skóra jest zmęczona i nie podoba Ci się Twój wygląd, gdy patrzysz w lustro to oznaka, że najwyższy czas coś w sobie zmienić! Nie zwlekaj, nie odkładaj tego na jutro. Już dziś zapisz się na zabieg soft liftingu, a w najbliższym czasie zobaczysz efekty i z wielką przyjemnością zaczniesz spoglądać w lustro.