​Kolejne lato jest idealną okazją na to, by zmienić coś w swoim ubiorze, uzupełnić szafę oraz pozbyć się tych rzeczy, w których już niekoniecznie dobrze wyglądamy. Jak to jednak zrobić, zwłaszcza gdy na modzie znamy się po prostu średnio? Idealnym wsparciem okaże się Małgorzata Marszałek, stylistka zatrudniona przez Galerię Łomianki, z którą możecie spotkać się zupełnie za darmo!

Darmowe konsultacje ze stylistką w Galerii Łomianki od dawana cieszą się olbrzymią popularnością. Świadczą o tym, chociażby, liczne pozytywne opinie na profilu Galerii na Facebook.

Korzystają z nich nie tylko Klientki, ale również Kliencie. Można bardzo łatwo zapisać się na nie pod adresem https://galerialomianki.pl/zakupy-ze-stylistka/. Małgorzata Marszałek spotyka się z klientami Galerii w trakcie kilku dni w miesiącu, pamiętajmy również o tym, że miejsca potrafią znikać bardzo szybko, stąd nie warto wahać się przed zapisaniem. Prosimy jednak o zapisy odpowiedzialne – jeżeli wiemy, że termin może być dla nas niewygodny, zrezygnujmy z niego lub wybierzmy inny, by nie blokować tego miejsca w momencie, gdy sami nie pojawimy się na konsultacjach. Są one stałe, więc na pewno uda nam się wybrać dogodną dla nas opcję chwilę później.

Spotkania ze stylistką w czasach wirusa

Spotkania z Małgorzatą Marszałek zmieniły się ze względu na problem z kornawirusem. Wcześniej trwały one około dwóch godzin, przy czym był to pierwszy kontakt z Małgorzatą. Obecnie zostały skrócone o połowę, jednak poprzedzone są rozmową przez telefon. Dzięki temu przed spotkaniem możemy opowiedzieć Małgorzacie o tym, czego oczekujemy od spotkania z nią.

Oczekiwania, wbrew pozorom, mogą być naprawdę różne! Czymś zupełnie innym będzie modne ubieranie się na co dzień a czymś innym pracą na swoim wyglądem w korporacji czy w przypadku spotkań z klientami, na stopie służbowej właśnie. Zanim więc dojdzie do tej pierwszej rozmowy, dobrze zastanówmy się nad tym, czego oczekujemy i co chcemy zmienić. Co nam się w sobie podoba, co nie, co do czego mamy wątpliwości, czy są rzeczy, które chcemy ukryć a może takie, które chcemy jeszcze lepiej eksponować? W czym czujemy się dobrze, w czym niekoniecznie, nad czym chcemy pracować, w czym się sobie podobamy? Zastanówmy się nad odpowiedzią na te wszystkie pytania, dzięki czemu lepiej będziemy w stanie określić to, na czym nam zależy.

Pamiętajmy, że „chcę wyglądać lepiej i atrakcyjniej” to naprawdę mało informacji – im więcej ich dostarczymy, tym Małgorzata będzie potrafić lepiej nam pomóc.

Gdy dochodzi do spotkania, często jego najdłuższym i najbardziej interesujących wszystkich punktem są wspólne zakupy. Ze względu na wirusa, musimy liczyć się z tym, że zarówno my, jak i stylistka, musimy mieć zasłonięte maseczką usta oraz nos a dodatkowo musimy zachować bezpieczny dystans, czyli 2 metry.

Same zakupy sprawiają natomiast, że w praktyce dowiadujemy się o tym, a w czym będziemy wyglądać naprawdę dobrze. Jednocześnie, wiele osób nie umie robić zakupów, ma nawet problem z tym, by dobierać odpowiednie rozmiary – zwłaszcza Panowie mają skłonność do tego, by chodzić w ubraniach po prostu za dużych.

Gosia pomoże nam nie tylko wybierać te ubrania, w których dobrze wyglądamy, podczas tego jednego spotkania, ale również sprawi, że kolejne, już samodzielne zakupy, będą dla nas rzeczą znacznie prostszą.

Dla wielu osób jest to również prawdziwa motywacja do zmiany. Kiedy widzimy, że potrafimy wyglądać naprawdę ładnie i atrakcyjnie, po prostu chcemy więcej. Da się np. ukryć większy brzuch czy inne niedoskonałości, ale naprawdę znakomicie będziemy wyglądać wtedy, gdy się go po prostu pozbędziemy. Wiele osób się na to decyduje, ponieważ spotkanie ze stylistką jest tak naprawdę pierwszym krokiem w ich kompleksowej zmianie swojego wyglądu.

Zakupy z Gosią odbywają się oczywiście na terenie Galerii Łomianki. Warto więc sprawdzi jakie sklepy i salony są tutaj dostępne, w końcu na pewno wiemy, w których z nich zazwyczaj się ubieramy, których styl i kolekcje nam się podobają. Pamiętajmy jednak o tym, by być również otwartym na zmiany – to podstaw do tego, by zmieniać się na lepsze.

W wielu ubraniach będziemy czuć się dziwnie, lecz zaufajmy Małgorzacie – to profesjonalistka, która zna się doskonale na swoim fachu. Jeżeli coś nam poleca, to dlatego, że naprawdę wyglądamy w tym dobrze, nawet jeżeli na początku czujemy się trochę nieswojo – to nieuniknione, jeżeli zmiana jest duża.