Kapelusz wykonany ze słomy to coroczny trend obowiązujący na plaży. Jednak nie tylko podczas wakacyjnego wyjazdu. Coraz częściej słomkowe kapelusze spotyka się na ulicy. Wybór ich jest bardzo duży, tak samo jak dużo okazji do jego założenia. Najważniejsze by się nie bać i bawić się modą. Zresztą… lato to czas na zabawę i relaks. 

Elegancki kapelusz

Kapelusz słomiany także może być elegancki. W zależności od wielkości ronda trzeba go dopasować do odpowiedniej stylizacji i okazji. W lecie kapelusz ochroni nas przed słońcem, ale także doda wdzięku naszemu wyglądowi i odświeży go. Kapelusze są klasyczne, dobrze prezentują się w parze z okularami przeciwsłonecznymi i lekkimi strojami wiosennymi i letnimi. Kiedyś obowiązkowo nosili go arystokraci, dziś powrotem wraca do łask!

Duże rondo w kapeluszu

Kapelusz słomowy z dużym rondem jest obowiązkowy do letnich kreacji podczas podróży, czy dodatkiem do stroju kąpielowego na plaży. Jeśli planujemy dużo czasu spędzać na słońcu warto go mieć ze sobą. Sprawiają również, że wygląda się w nim trochę tajemniczo oraz zalotnie. Uroku doda mu kolorowa wstążka.

Średnie i małe rondo

Jeśli lubimy klasykę postawy raczej na kapelusz z małym lub średnim rondem. Są praktyczniejsze, wygodniejsze i bardziej uniwersalne. Taki kapelusz przyda się do letniej stylizacji podczas spaceru, szczególnie w nadmorskich kurortach, gdzie silniej wieje wiatr. Takie kapelusze będą lepiej pasować do bardziej eleganckich strojów.

Dodatek Kapelusz

to nie tylko ochrona głowy przed nadmiernym słońcem i wiatrem. Jest to dodatek do stylizacji. Ładnie prezentuje się do sukienek, topów z obniżoną linią ramion. Najważniejsze jest to, że można go przystroić na swój sposób – wstawić kolorową wstążkę, wstążkę z napisem lub wpleć kwiatka. Wszystko zależy od naszego stylu i wyobraźni.

Łatwo można je skomponować z garderobą. Występują w wielu wersjach kolorystycznych: odcieniach bieli, beżów, brązów, a nawet niebieskiego. Rondo może być proste lub falowane. Wybór należy do nas.